Konfigurátor schodišť

Naprojektujte své schody s konfigurátorem schodišť online a nechte si je přímo vyrobit

Konfigurátor schodišť Vám pomůže navrhnout Vaše originální schody, podle Vašich individuálních požadavků, se všemi detaily pro výrobu.  Schody s konkrétními údaji pro koncového zákazníka se v prohlížeči zobrazují prostorově a lze je interaktivně měnit.

Konfigurátor schodišť můžete ovládat online z jakéhokoli koncového zařízení na světě, bez ohledu na to, zda se jedná o PC, notebook, tablet nebo smartphone.

Konfigurátor schodišť Vám dává možnost, své vysněné schodiště kdykoli flexibilně změnit, vyzkoušet různé možnosti designu a okamžitě si ho vizualizovat.

Kromě mnoha dalších možností lze změnit typ schodiště a vyzkoušet různé materiály, povrchové úpravy a designové prvky. To je obzvláště zajímavé v případě navrhování schodiště v rámci služeb pro  partnerské firmy nebo pro koncového zákazníka, který si může své schodiště prohlížet interaktivně, nebo je dokonce může upravovat přímo na místě.

Všechna online navrhnuté schody lze použít přímo k výrobě.

Návrh schodišť nebyl nikdy jednodušší!

Zde si můžete vytvořit svůj projekt schodů online:

Zde můžete navrhnout své schody online:

Jakmile jsou správně zadané všechny rozměry a všechna data vyhovují Vašim požadavkům, schody lze již v tom okamžiku vyrobit, protože všechna výrobní data jsou již na serveru k dispozici. Tato možnost je jedinečná na trhu a náš konfigurátor je obzvláště inovativní. 

Se systémem pro správu obsahu můžete do značné míry sami navrhnout webové rozhraní a obsah Vašeho konfigurátoru a přizpůsobit ho svým potřebám a Vaší firemní značce, např. s logem a firemními barvami. Po přihlášení pomocí hesla existuje také možnost získat přístup k datům a výstupům specifickým pro uživatele, jako je například půdorys a cenové formuláře. 

Nástroj se vyznačuje jasnou a přehlednou strukturou s jednoduchým vedením uživatele.  Uživatelské rozhraní konfigurátoru se používá snadno a intuitivně. Díky transparentní a srozumitelné struktuře oblastí nastavení a různých pomocných nabídek máte vždy přehled o své práci. Nejen specialista na výrobu schodů, ale i koncový zákazník se v něm snadno zorientují.

Náš online konfigurátor schodišř je dokonalým mostem mezi truhlářem a koncovým zákazníkem. Modul lze navíc použít jako dobrý nástroj pro reorganizaci prodeje a optimalizaci obchodních procesů s prodejci.

 

Konstrukce Vašeho schodiště se v konfigurátoru schodišť zpracovává  online prostřednictvím jednoduchého dotazníku a to výběrem a zadáváním parametrů Vašich konkrétních schodů.  Tyto data pak migrují na server přes web a tam jsou zpracována v cloudovém softwaru pro konstrukci schodišť, kde se okamžitě vytvoří kompletní individuální projekt schodiště se všemi potřebnými daty pro výrobu. 

Údaje o schodišti a grafické 3D zobrazení jeho konstrukce jsou zároveň okamžitě odesílány zpět do internetového vstupního zařízení (notebook, tablet, smartphone…), které tam lze pak ve všech směrech interaktivně otáčet, zvětšovat a zmenšovat. Schodiště si můžete podrobně prohlédout ze všech stran a v případě potřeby zobrazit informace o kalkulaci nebo o ceně.

S konfigurátorem schodišť můžete snadno zkonstruovat své schody online: