Návrh a konstrukce schodiště

Softwarový program pro výrobce schodišť

Integrovaná ucelená řešení návrhu, konstrukce a výroby schodů od firmy Compass Software kompletně řídí celý proces výroby schodů. Schodišťové softwarové programy Compass Software podporují všechny oblasti výroby schodů: od prvního obchodního jednání  a přípravy výroby, přes manuální nebo CNC řízenou výrobu schodů, až po montáž schodů na staveništi.

Jsme experti v oblasti připojení na CNC obráběcí stroje. Již od roku 1983 realizujeme funkčná připojení  našeho CAM softwaru a od roku 1987 dokonce plně zajišťujeme ovládání 5-osých strojů pro frézování schodišťových zábradlí a ohybníků schodnic.

Umožňujeme multiplatformí spojení všech vhodných obráběcích center od všech renomovaných výrobců  na trhu.

Die Entwicklung von individuellen Sonderlösungen zur Realisierung kundenspezifischer Praxisbedürfnisse ist unser Spezialgebiet.rá

Chcete se dozvědět více? Rádi Vám poskytneme podrobnější informace:

Za více než 30-let zkušeností s konstrukcí schodišť  v mezinárodním měřítku společnost Compass Software získala rozsáhlé know-how , ktoré zajišťuje flexibilitu a široký záběr jejího softwaru. 

Způsob, jakým se stavají schody se neustále mění a rozdíly mezi různými trhy jsou obrovské.  My se přesto vždy dokážeme přizpůsobit změnám na tomto trhu a přizpůsobit se novým věcem. 

Vždy jsme se orientovali na požadavky trhu a vždy jsme velmi intenzivně reagovali na požadavky zákazníků.

Flexibilita a použitelnost našeho softwaru pro konstrukci schodišť byla a zůstává důležitou záležitostí. Ve skutečnosti se jedná o dvě věci, které se vzájemně vylučují. Tuto náročnou výzvu se nám podařilo zvládnout integrací plně  grafického rozhraní nápovědy, které se mění v závislosti od aktuálního kontextu, tedy obsah se přizpůsobuje  aktuálním vstupním parametrům. 

Kromě toho byl značně rozšířen celý systém přednastavení, což znamená, že dnes je možné automaticky počítat velmi odlišné typy schodů.

Kompletní CAD/CAM řešení pro stavbu schodů

Jsme odborníci v oblasti propojení na CNC strojní zařízení. Funkční připojení s naším CAM-softwarem realizujeme již od roku 1983 a od roku 1987 zabezpečujeme dokonce plněautomatické řízení 5-osých strojů pro frézování schodišťových madel a ohybníků schodišť. 

Schodišťový softwarový program Compass Software a jeho výrobní a projektová dokumentace k výrobě schodišť umožňují propojení  napříč platformami se všemi obráběcími centry od všech známých výrobců, kteří jsou na trhu. 

Naše speciální individuální softwarová řešení umožňují zahrnout do procesu konstruování schodišť konkrétní požadavky z praxe. Schodišťový softwarový program se neustále vyvíjí.  Důvěřujte nám:  konstruování schodů pomocí CAD schodišťového programu a jejich výroba přímo na CNC stroji je již roky specializací odborníků firmy Compass Software. 

Schodišťový softwarový program od Compass Software Vás doprovází celým procesem od konstrukce až po výrobu. O jednotlivých krocích k Vašemu dokonalému schodišti se můžete dovědět více jediným kliknutím.