Konstrukční řešení schodů

Modulárně koncipovaný softwarový program pro výrobce schodů Compass Software je perfektním nástrojem pro návrh a konstrukci širokého spektra různých typů schodišť a lze jej upravit na míru pro potřeby libovolně velké společnosti a kdykoli později jej lze rozšířit o další moduly a funkce. Licence pro práci v síti, měření rozměrů pomocí přenosných zařízení, cenová kalkulace nebo import dat ve formátu DXF jsou taktéž možné a stejně tak i prostorová prezentace budoucího schodiště, detailní kusovníky nebo tisk v měřítku 1:1.  S programem Compass Software lze navrhnout a vyrobit kompletní schody se zábradlím pro více podlaží několikapodlažních budov. Stěny s okny a dveřmi, stropy podlaží, šikminy střech a mnoho dalších detailů jsou další možnosti.

Od tradičních schodů se zadlabanou nebo sedlovou schodnicí po třmenové-, harmonikové-, páteřové-, mlynářské, HPL- a komplikované spirálové a točité schody, na výběr jsou nekonečné možnosti. Schody mohou být navrženy ve všech možných tvarech od rovných, zakřivených nebo tvarovaných, individuálně podle definovaných přednastavení. 

S naším programem naši zákazníci nakresli své dokonalé schodiště.

Následující vyobrazení proto mohou ukázat pouze malou část z rozsáhlého spektra výkonu a funkcí programu.

Naše softwarové  řešení je vyvíjeno tak, aby jej bylo možné flexibilně sestavit podle indiviuálních potřeb zákazníka. 

Údaje, uvedené v této prezentaci představují pouze část rozsáhlych funkcí, nebo volitelných modulů různých úrovní programového vybavení systému. 

Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme s optimálním složením programového vybavení pro Vás a Vaši společnost. 

Konstrukční řešení schodů
Typy schodišť
Konstrukční řešení schodů
Varianty zábradlí
Detaily
Konstrukční řešení schodů
Individuální řešení

Naše softwarové řešení je vyvíjeno tak, že jej lze velmi flexibilně poskládat podle individuálních požadavků. Zde uvedené informace jsou součástí různých stupňů  optimalizace nebo verzí systému.  Rádi Vám poradíme s výběrem variantu, který bude pro Vás a Vaši společnost nejvhodnější. 

Typy schodišť

Konstrukční řešení schodů
Schody se zadlabanou schodnicí
Konstrukční řešení schodů
Schody se sedlovou schodnicí
Konstrukční řešení schodů
Mlynářské schody
Konstrukční řešení schodů
Třmenové schody
Konstrukční řešení schodů
Harmonikové schody
Konstrukční řešení schodů
Schody s podstupnicí ve tvaru Z
Páteřové schody s dutou schodnicí
Konstrukční řešení schodů
Spirálové schody
Schody na beton
Dvě ocelové schodnice
Ocelové dvouramenné schodiště
Schody s ocelovou schodnicí

Kontaktujte nás. Rádi Vám poskytneme podrobnější informace!

Varianty zábradlí

Rozmanitost detailů dává variantám zábradlí možnosti výtvarného  ztvárnění, které také umožňují kombinaci moderních materiálů.

Je možná široká škála zábradlí a sloupků, přičemž lze kombinovat  materiály jako je sklo a nerezová ocel. 

Konstrukční řešení schodů
Zábradlí ze sloupků a tyčí
Ohýbané nebo rovné dílce
Výplňové desky, provazy, nerezové trubky
Zábradlí se skleněnou výplní
Horní pás, dolní pás
Detaily na nástupu, na výstupu
Konstrukční řešení schodů
Zábradlí do podlahy, ke stropu
Konstrukční řešení schodů
Kombinace provazů, nerezových trubek a skleněných výplní

Popis funkcí, který je uvedený na této stránce, představuje pouze základní informace k různým základním modulům a možnostem a představuje pouze malou ukázku z mnoha možností softwaru.  V závislosti na konkrétní kombinaci programového vybavení, může být příslušná funkce k disozici, nebo nemusí. Nechte si od našich odborních pracovníků poradit s výběrem Vašeho individuálního řešení.

Konstrukční detaily schodů

V konstrukci schodů je možná široká škála zábradlí a sloupků, přičemž lze  kombinovat různé materiály jako dřevo, sklo a nerez.  V našem softwaru si lze vyzkoušet všechny možnosti. 

Galerie a opláštění stropu
Detaily stěn
Zdi, okna, dveře, střešní okna
Schodové tvarovky
Schodiskové nášľapy
Lepené vrstvené dřevo
Různé typy otvorů
Kování
Podestový trám
Kulový kloub
Segmenty zábradlí
LED osvětlení schodů
Desky, provazy, ocelové tyče

Individuální řešení

Individuální typy spojení, jako např. složité varianty sloupků a tyčí zábradlí, jsou taky možné.  Další možností individuálního řešení konstrukce jsou funkce pro vytváření individuálních profilů madla nebo nášlapních desek schodiště, podle požadavků zákazníka, různých nášlapních vložek a otvorů (od otvorů pro hmoždinky až po otvory pro umítstění LED osvětlení). Objevte nejmodernější možnosti konstrukce schodů v našem softwaru, který Vám pomůže vytvářet Vaše projekty. Compass Software Vám nabízí téměř nekonečné možnosti konstrukčních řešení schodů.

Konstrukce schodiště též podléhá duchu doby, stejně jako móda. Protože našim cílem je zohlednit i tuto skutečnost, neustále vyvíjíme nové varianty konstrukcí, aby bylo možné do propramu implementovat i specifické požadavky zákazníků dané země.  Různé země mají své příslušné normy a požadavky na schodišťové konstrukce. Je samozřejmostí, že tyto průběžně začleňujeme do našeho konstrukčního programu pro projektování schodišť.