Impressum

Compass Software GmbH

Výhradní obchodní zástupce pro ČR a SR:

  • PROFIL Prievidza s.r.o
  • Štúrova 1020/51,   
  • SK 972 13 Nitrianske Pravno
  • Tel.:    +421 905 650 112
  • Tel_2: + 421 544 75 11
  • profilpd@profilpd.sk

Právní oznámení

Firma PROFIL Prievidza jako výhradní obchodní zástupce firmy Compass Software GmbH  Vám děkuje za návštěvu této naší webové stránky a za Váš zájem o naše produkty. Tato tiráž se vztahuje na webové stránky firmy PROFIL Prievidza s.r.o. a firmy Compass Software GmbH na YouTube, Facebooku a na webových stránkách www.schodycz.cz a www.compass-software.de

Na těchto stránkách můžete být požádání o poskytnutí osobních údajů. Odpovědi na tyto otázky jsou dobrovolné. Vaše osobní údaje budou uloženy v souladu s předpisy o ochraně údajů země, ve které je webová stránka provozována a nebudou předány třetím stranám.

Podrobnější informace o ochraně údajů naleznete na webových stránkách Evropského zboru pro ochranu osobních údajů. 

Licence

Naše společnost Vám chce tímto představit s inovativní a informativní webovou stránkou.  Duševní vlastnictví, které je v těchto webových stránkach Compass Software obsaženo, např. patenty, ochranné známky a autorské právo  je předmětem ochrany dle zvláštních právních předpisů.  

Ochranná známka

Pokud není uvedeno jinak, jsou všechny ochranné známky chráněny zákonem o ochranních známkách.

Copyright

Copyright Compass Software GmbH německo. Všechna práva vyhrazena.

Text, obrázky, grafika, zvuk, animace a videa a jejich uspořádání na webových stránkách společnosti PROFIL Prievidza s.r.o. jsou chráněny autorskými právy a dalšími ochrannými zákony.  Žádné součásti (texty, obrázky atd.) uvedené na této webové stránce nesmí být reprodukovány, rozmnožovány a jinak šířeny nebo zpřístupňovány třetím osobám. Všechny firemní jména, loga a všechna jména produktů a služeb jakož i všechny další firemní značky jsou vlastnictvím příslušného majitele.

Odpovědnost 

Tato webová stránka byla vytvořena s maximální pečlivostí. Nicméně, není možné zaručit správnost a přesnost obsažených informací.  Veškerá odpovědnost za škody vzniklé přímo nebo nepřímo z používání této webové stránky je vyloučena.